ÖSYM Başkanı’ndan Ali Koç’a Telefon

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yarın yapılacak. Milyonlarca öğrenci üniversite ve geleceği için YKS’de ter dökecek. Okullarda ve kentlerde sınav hazırlıkları sürüyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı ise 8-9 Haziran tarihlerinde gerçekleştirecek. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde saat 10.00’da başlayacak seçimlerin sınav saatine denk gelmesi ÖSYM’yi harekete geçirdi.

Ali Koç

Stadyumun hemen yanında okul olması nedeniyle ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy, Ali Koç’u arayarak ricada bulundu. Ali Koç, “ÖSYM başkanı bizi aradı. Birkaç kez temasa geçildi. Ricada bulunuldu. Geçen sene çok sıkıntı yaşadık dedi. Bize yakın 3 tane okul varmış. Sizlerden rica ediyorum dedi” diye konuştu.

Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy

“ALİ KOÇ İLE GÖRÜŞTÜK”

İstanbul’da YKS ile aynı tarihe denk gelen Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısına ilişkin soru üzerine Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy, şu bilgileri verdi:

“Kadıköy’de 49 okulda sınav yapıyoruz, Fenerbahçe Kulübü Genel Kurulunun yapılacağı yere yakın 3 okulumuz var, diğerleri uzak. Üyelerin Kadıköy’e giderken oluşturabileceği trafik yoğunluğunu ve gürültüyü düşündük. Bu konuda alınabilecek tedbirler konusunda Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile görüştük. Ali Koç, ‘Biz bu konuda çok duyarlıyız.” dedi ve bütün üyelere gerekli hatırlatmaları yapacaklarını söyledi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir